Napište nám

Chcete-li nám napsat, přihlaste se:
E-mail: Heslo:

Nemáte u nás účet? Zaregistrujte se.
Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám jej.


baloon
27.7.2010 17:18
chlapi , tohle jsem nečekal, super web, konečně si můžeme pokecat.
Jumping Drums Ivo
28.7.2010 08:59
Děkujeme, i nám dělá velkou radost.Brzy bude veřejný, tak uvidíme, co na něj fanoušci.
Anka a Honza
21.7.2010 12:12
Domů jsme dorazili z koncertu v Sidii v pořádku. Byl neuvěřitelný, dodal nám tolik energie, že nám zůstala i další den.Když o tom koncertu s někým mluvím, pořád se cítím báječně a všem vaše koncerty doporučuji a těším se na příští. Doufám, že to bude hodně brzy.Jste mistři,díky moc a hodně sil na rozdávání energie!
Jumping Drums Ivo
25.7.2010 20:10
Děkujeme moc. Můžete se těšit na skvělé DVD.
Filip
21.7.2010 12:11
Ahoj kluci,chodím do 4.B.ZŠ Břidličná. Já, moje sestra i mamka strašně moc děkujeme za super zážitek z včerejšího koncertu v Břidličné. Ten kdo tam nedorazil, přišel o hodně. Koncert byl opravdu moc bezva. Jsem rád , že jsem si stihl dojít pro peníze a koupit si vaše CD, které právě poslouchám, a placku. Všem dík za podpisy. Líbí se mi, že myslíte i na nemocné děti, které to nemají zrovna moc lehké. Těším se až zase zavítáte do Břidličné a taky do naší ZŠ. Všechny Vás zdravím a přeji moc úspěchů. Abych nezapoměl, domů jsme došli v pořádku.
Jumping Drums Ivo
28.7.2010 09:02
Moc Ti děkujeme za opravdu hezký vzkaz. Pozdravuj od nás celou rodinku. Do břidličné rádi opět přijedeme a budeme doufat, že sebou nepřivezeme podobnou bouřku. Věříme, že bez ní by byl sál Kulturního domu narvaný k prasknutí.
Lucynkaa
21.7.2010 12:10
Aoj... Dneska jste byli vážně mega supr.... Všem se to určo líbilo.... Úžasný byli ty Ivovi srandy.... A nejlepší byl Milan... Jak se celou dobu usmíval.. a pak nám podepisoval ruce... a jak sem se ho ptala kolik má let.... tak byl taky hrozně milej... no jste prostě mega suprácký... doufám že zase přijedete :0))* Ztm PP
Jumping Drums Ivo
28.7.2010 09:03
Ahoj slečno, Milan pozdravuje a děkuje za fajn vzkaz. Za celou kapelu díky.
Superman od párků
21.7.2010 12:09
Pánové. Jménem celého našeho sdružení www.naprotizony.cz Vám moc děkuji. V Martinicích na Bakafestu jste předvedli naprosto famózní vystoupení. Pořádně jste rozmlsali naše publikum a nasadili jste naší festivalovou laťku sakra vysoko. Do příštích let pro nás, jako pořadatele, nebude vůbec jednoduché hledat aktéry srovnatelného formátu. :-) Ještě jednou moc díky.
Evik
21.7.2010 12:07
Do Hodonína jsme přijeli z Ostravy a moc jsme se na Vás těšili. Bouřka tomu dodala fakt super atmosféru, škoda, že začalo pršet. Třeba to vyjde příště a jinde :-)
Miroslav
21.7.2010 12:07
Zdravim, velmi so sa tesil na vas koncert v Hodonine, škoda že ho prekazila ta burka... vsimol som si ze velmi malo koncertujete na slovensku a to je velmi škoda...
Kajka
21.7.2010 12:06
Ahoj,byla jsem na Zahradě v ,,Bubenické dílně" u Iva Batouška(super zážitek)a chtěla jsem na nabízený srpnový víkend s výukou.Zatím mi nic nepřišlo,proto prosím znovu o kontakt,termín a bližší informace.Díky moc za vše,co děláte katka.kami@seznam.cz
Ivana
21.7.2010 12:06
Moc děkuji za skvělý koncert na Jesenickém nugetu, byl to úžasný dárek k mým 56. narozeninám, jsem zase na dlouhou dobu nabitá energií. Miluji Vás už 10 let a velice si vážím Vašeho dokonalého umění. Všem přeji hodně energie a zdraví, zejména Ivovi.
Renata K
21.7.2010 12:05
Pozdrav z Pardubic pro frontmana a všechny jeho "Jumpíky".Díky za zprávy,že je stále se na co těšit!Nový web a ještě "taneční" CD:-) Sehnat cokoliv s JD je věc obtížná,možnost e-shopíku by byla taktéž fantastická:-) Od Vašich začátků do teď - 10 let a fakt kusanec cesty a hlavně práce!Ale od začátku jste byli dobří:-)Viděla jsem Vás při práci s dětmi před cca 9 lety,a nyní 25.6.10 v Olmiku v Congres Omega centru! Díky za práci s dětmi a s postiženými -a smekám před Vámi. Mrzí mě, že jako "perníkářka" jsem totálně prošvihla bum bum Pardubice! Doporučení:Pro max dobíjecí /po/zá/žitek nejlépe JP slyšeti i viděti současně:-)Dobití a nadšení déle vydrží:-) V mezičase lze použít alespoň CD:-)Vlastní bubny zatím nemám :-( CAVE vzniká brzy závislost:-) Hodně štěstí do další práce... P.S. zajímalo by mě...jak dobíjí baterky bubeník?This is alternative content.

Copyright © 2010, Jumping Drums Oficiální stránky bubenické skupiny. Všechna práva vyhrazena.
Yascha design