Novinky

RYTMY NADĚJE

RYTMY NADĚJE – KONCERT BUBENÍKŮ JUMPING DRUMS NA POMOC OBCÍM, POSTIŽENÝM BLESKOVOU POVODNÍ.

 

Bubenická kapela Jumping Drums ve spolupráci s Městským úřadem Uničov, připravili charitativní koncert s názvem RYTMY NADĚJE.

Koncert se uskuteční v sobotu 20. Června 2020 v 18:00 v Uničovském sále Kina Družba. Celý výtěžek bude věnován na pomoc obcím zaplaveným bleskovou povodní.

8. června 2020 zasáhla oblasti Litovelska, Šumperska a Uničovska blesková povodeň. Průtok vody potoku Oskavy na hlásném profilu v Brníčku dosáhl v době kulminace 6,67 metru krychlového za sekundu. Pro srovnání, běžný průměrný průtok činí 1,82 metru krychlového za sekundu.
Mezi nejhůře postižené oblasti patří například obce
Šumvald, Oskava, Břevenec, Uničov.

Vyjádření Ivo Batouška – (Leader kapely Jumping Drums)

Díval jsem se na zprávy,  když se na obrazovce objevil kamarád a současný starosta města Uničova, Radek Vincour. Slyšel jsem jeho slova a na pozadí tu katastrofu. První co jsem si řekl bylo – tak to je v prdeli.

Věděl jsem, že musím něco udělat. Okamžitě jsem pana starostu kontaktoval s nabídkou toho co umím nejlépe. 
Koncertu, jehož výtěžek pomůže tam, kde je třeba“ řekl Ivo Batoušek, profesionální bubeník, lektor a muzikoterapeut žijící v Olomouci.

Vyjádření Radka Vincoura (starosta města Uničova)

„ To, že se mi někdo v tak těžké chvíli ozval s takovou nabídkou, bylo prostě úžasné. Od prvních problémů s povodní mi až do této chvíle nepřestal permanentně zvonit telefon. Většinou jsou to prosby o pomoc, komunikace se záchrannými složkami, dobrovolníky.

S Ivo Batouškem se známe mnoho let. Koncerty jeho bubenické kapely
JUMPING DRUMS, byly v Uničově vždy vyprodány.

"Když jsem našel jeho vzkaz na messengeru, zahřálo ,mně to u srdce. Reagoval jsem, jak nejrychleji to šlo a výsledkem je, že jsme během pouhých čtyř dnů, za maximálního nasazení všech zúčastněných, dali dohromady vše potřebné. Věřím. že sál bude opět vyprodaný a že částka, kterou společně vybereme velmi pomůže v postižených obcích."

Řekl starosta města Uničova Radek Vincour

 

Vstupenky ZDE


vloženo 15.06.2020

This is alternative content.

Copyright © 2010, Jumping Drums Oficiální stránky bubenické skupiny. Všechna práva vyhrazena.
Yascha design